contact

 

Verkoop: Nederland

MFTC Moving Floor Trailer Center

Industrieweg 8
4214 KZ Vuren
Nederland

Regio: Zeeland, Brabant, Limburg
Timothy Wuyts
Mob.: +31 (0) 6 23 82 40 29
t.wuyts@krakertrailers.eu

Regio: Noord- en Zuid Holland, Utrecht, Friesland,
Groningen, Flevoland, Gelderland

Jan Snel
Mob.: +31(0)6 53 19 09 32
j.snel@movingfloorcenter.eu


Kraker Trailers BV

Vaartwijk 7
4571 SV Axel
Nederland

Regio: Overijssel, Drenthe
John Hesselink
Mob.: +31 (0)6 10 50 01 23
j.hesselink@krakertrailers.eu
Werkplaats - Reparatie & Onderhoud

KTTC Kraker Truck & Trailer Care BV
Drieweg 7
NL- 4443 RD Nisse
Nederland

Tel.: +31 113 64 42 10
Fax: +31 113 64 42 60
service@kttc.nl
www.kttc.nl
Exportmanager
Rico Koops
Mob.: +31 (0)6 53 93 81 33
r.koops@krakertrailers.eu
After Sales Service / Onderdelen
Jan-Willem de Feijter, After Sales Manager
Mob. +31 (0)6 10 45 22 27
service@krakertrailers.nl
Verkoop: België / Frankrijk
Jan Platteau
Mob.: +32 (0)48 69 30094
j.platteau@krakertrailers.eu
 

 
Voor contact met een van onze dealers klikt u hier.
Om de privacyverklaring door te nemen, klikt u hier.
Of neem contact met ons op via onderstaand formulier:

*
*
*
*
Ja, stuur mij de nieuwsbrief van Kraker Trailers
*